Компьютерная вышивка

Комп’ютерна вишивка – це нанесення різних зображень на тканину нитковим способом. Виконується на сучасних вишивальних автоматах за заздалегідь розробленою комп’ютерною програмою.

Перший етап виконання комп’ютерної вишивки – детальне опрацювання ескізу і складання програми для вишивальної машини. На другому етапі виконується безпосереднє тиражування зображення. Одного разу складена програма може використовуватися для тиражування необмежену кількість разів. При необхідності у Вас є можливість змінювати колір і розмір в залежності від місця розташування зображення, кольору тканини та інших факторів. До недоліків технології можна віднести тільки деякі обмеження при виконанні ряду дрібних деталей.

Вироби, виконані методом комп’ютерної вишивки, вигідно відрізняються красою, вишуканістю і високими експлуатаційними властивостями.

Переваги комп’ютерної вишивки:

  • зносостійкість;
  • багата кольорова гама;
  • можливість використовувати складні малюнки;
  • довговічність;
  • висока стійкість забарвлення ниток;
  • об’ємна фактура;
  • дорогий і ефектний вигляд.

Вишивка може бути дієвим рекламно-інформаційним засобом, не втрачаючи при цьому своєї художньої виразності. Вона широко використовується при нанесенні товарних знаків на тканину, шкіру, повсть, а також на готові вироби, одяг і т.п. При вишивці можливе відтворення товарного знака в будь-яких колірних поєднаннях. Товарний знак, нанесений даними способом, часто перетворюється в модний атрибут виробу і стає органічним елементом його композиції. Вишивати можна на різних видах одягу, в тому числі на уніформі, спецодягу. Вишивка як показник приналежності до якомусь напрямку діяльності широко використовується в західних країнах. Дуже часто працівники фірм мають на собі відмітний знак своєї компанії. Це може бути логотип на головному уборі, на светрі або на спині куртки.

Вишивка логотипів

Вишивку можна виробляти на головних уборах (бейсболки, кепки, в’язані шапки), одязі (футболки, сорочки, поло, реглани, куртки та краватки), а також на різних текстильних виробах (рушники, халати, предмети постільної білизни, пледи, покривала, скатертини , серветки і т.п.). Вона дозволяє наносити малюнок практично на будь-які тканини в тому числі на ті, де застосування інших методів нанесення зображення неможливо, наприклад – на вироби з матеріалу з довгим ворсом.

Комп’ютерною вишивкою можна оформити різні сувеніри – пакувальні мішки для подарунків, сувенірні прапорці, футляри під пляшку, тематичні листівки, і багато іншого – область застосування комп’ютерної вишікі залежить від вашої фантазії!

Вишитий товарний знак на уніформі не тільки ненав’язливо нагадує про компанію потенційним клієнтам, а й, завдяки ефектному і дорогому виконанню, підвищує її статус у свідомості споживача.

При вишивці можливе відтворення товарного знака в будь-яких колірних поєднаннях. Машина вишиє будь запланованих візерунок відповідний певним вимогам, передасть найтонші нюанси кольорів логотипу. Існує більше 250 відтінків шовкових ниток для вишивання.

Вишивка на крої

Застосування якісних витратних матеріалів, використання високотехнологічного обладнання швейцарської фірми Bernina, сучасна система програмування, висока кваліфікація дизайнерів і технологів, забезпечують відмінну якість нанесення зображення, як на готових виробах, так і на крої.

Вартість вишивки складається з вартості розробки програми (окремо під кожне замовлення) і вартості виготовлення безпосередньо вишивки (визначається кількістю екземплярів, щільністю виконання, кількістю стібків, типом матеріалу, на якому буде проводитися вишивка, використанням металізованих ниток).

Розрахунок робиться по конкретному оригінал-макету, який надає клієнт.

Вимоги до макету: CorelDraw (до X3v), AdobeIllustrator (до CS2v), AdobePhotoshop (до 7v), а також в форматах – EPS, TIFF, JPG (з роздільною здатністю не менше 300 dpi).

Фірмова символіка, нанесена методом комп’ютерної вишивки на корпоративний одяг, аксесуари, спецодяг та іміджеву продукцію – це не просто реклама Вашої компанії, але і показник стабільності і впевненості в завтрашньому дні.

Наша компанія гарантує не тільки високу якість вишивки, але й не менш високий рівень сервісу: демократичні ціни, гнучкі умови оплати та знижок, оптимальні терміни виготовлення замовлення, систему доставки готової продукції.

Прайс-лист на послуги комп’ютерної вишивки (USD за 1000 стібків).

УВАГА! Розробка програми для вишивки БЕЗКОШТОВНО.

Одиничний / пробний екземпляр *

50 вишивок

100 вишивок

300 вишивок

500 вишивок

Вишивка в крої

10,00

0,09

0,08

0,07

0,06

Вишивка на готових виробах

12,00

0,10

0,09

0,08

0,07

Вишивка на складних поверхнях (кепки, бейсболки, рукава і т.п.)

15,00

0,11

0,10

0,09

0,08

* Ціна за готову вишивку, за умови кількості стібків не більше 5000. Також ця ціна є мінімальною сумою замовлення.

Мінімальна вартість замовлення – від 30 USD.

Модифікатори цін.

Умова

Коефіцієнт

Вишивка металізованою ниткою

1,15

Вишивка з використанням аплікації

1,30

Вишивка на таких матеріалах, як трикотаж, полартек, джинсова тканина, шкіра або шкірозамінник

1,30

Пропонуємо також вишивку фото-зображень в одиничних екземплярах. Ви можете замовити вишивку фотографії, портрета, картини і т.п., що буде відмінним подарунком. Готова вишивка може оформлятися в рамку, під склом або без, або можлива вишивка на готових виробіх (наприклад, на подушках). Середня кількість стібків при хужественной вишивці порядку 30-50 тисяч на 1 квадратний дециметр (10х10 см). В середньому для отримання якісного зображення в одній роботі застосовується близько 15-20 кольорів ниток. Вартість художньої вишивки розраховується окремо, виходячи з конкретних вимог, побажань та складності роботи.

Вас зацікавить