Тиснение

Тиснення – це вид пост друкованої обробки продукції, заснований на процесі холодного або гарячого преса металізованої фольги (в тому числі і різних кольорів) або надання рельєфного елемента на різній поліграфічній продукції (візитки, папки, паперові пакети), або на рекламно-сувенірній продукції ( вироби зі шкіри, шкірозамінника, пластика і ін.).

Наша компанія може провести наступні види тиснення:

  • Тиснення фольгою при якому між нагрітим кліше і матеріалом (папером, шкірою, пластиком і т.і.) простягається фольга ( “золото”, “срібло”, “бронза”) і робиться пресування. При температурному впливі і при зусиллі в процесі пресування матеріал фольги в області контакту виробу та кліше відстає від плівки-носія і закріплюється клейовим шаром на поверхні виробу.

Тиснення логотипу на щоденниках

    • Сліпе (блінтове) – тиснення за допомогою кліше з метою отримати відбиток з гладкою поверхнею (наприклад, на текстурному папері або на шкірі). Для отримання поліпшеного зовнішнього вигляду застосовуються полімерні плівки.
    • Конгревне тиснення (ембосування) – надання опуклого рельєфу, що досягається за рахунок застосування двох кліше (матриці і контрматриці). Виріб знаходиться між цими двома кліше під час пресування.
  • Ембосування з фольгою – в залежності від матеріалу виробу може проводитися комбінування двох типів тиснення. Може здійснюватися як в один “удар” – тобто одночасно і надається рельєф зображення і пріпрес фольгою. Або, в залежності від виробу і його матеріалу, може відбуватися в послідовному режимі – спочатку проводиться тиснення фольгою, а потім конгревне тиснення.

Тиснення логотипу золотою фольгою

  • Дебосування (зворотний конгрев) – на відміну від ембосування, при схожості технологічного процесу, створюється не опукле, а стиснуте зображення на виробі.
  • Прес голографічних плівок – по суті технологічно цей процес і процес тиснення фольгою практично ідентичні, але є відмінність при тисненні голограм – це необхідність точного суміщення кожної голограми із зображенням в процесі пресування (необхідна точність порядку 0,1-0,2 мм).
  • Текстурування – процес нанесення суцільного чи декілька разів зображення за допомогою кліше на матеріал (виріб) з метою імітації певної текстури. Наприклад, для імітації структури крокодилячої шкіри на виробах із гладкої шкіри або шкірозамінника.

Прайс-лист на послуги з гарячого тиснення (блінтове «сліпе», фольгою, конгрев) USD за одиницю. *

До 100 шт.

200 шт.

300 шт.

500 шт.

1000 і більше

Сліпе тиснення

0,14

0,13

0,12

0,11

0,09

Золота / срібна фольга

0,17

0,16

0,14

0,13

0,11

Кольорова фольга

0,19

0,17

0,16

0,14

0,12

Голографічна фольга

0,21

0,19

0,18

0,16

0,14

Конгрев

0,19

0,17

0,16

0,15

0,13

* Ціни вказані при тисненні логотипу до 10 кв.см. на дрібноформатну (до А4) поліграфічну продукцію без урахування вартості кліше.

Конгрев логотипу на поліграфічній продукції

Вартість виготовлення кліше: з профілем 1 мм (для тиснення паперу, пластику) – 0,50 USD./см.кв., з профілем 3 мм – 0,90 USD./см.кв.

Мінімальна сума замовлення – 20,00 USD

Модифікатори цін.

Умова

Коефіцієнт

Площа до 20 кв.см.

1,10

Площа  до 50 кв.см.

1,20

Площа  до 50 кв.см.

1,30

Вироби зі шкіри, шкірозамінника, на м’які обкладинки

2,00

УВАГА! Для приладки необхідно один виріб понад тиражу.

Вас зацікавить