Гравірування

Лазерне гравірування

В процесі лазерного гравірування лазерний промінь фокусується на поверхню виробу. В результаті відбувається локальне нагрівання, що призводить до зміни властивостей матеріалу (зміни кольору), переплавки, часткового випаровування матеріалу.

Зображення, нанесене методом лазерного гравірування, відрізняється високою стійкістю до стирання, воно таке ж довговічне як і сам матеріал, на якому це зображення вигравірувано.

Важливо розуміти, що в процесі лазерного гравірування не відбувається механічного та хімічного впливу на матеріал.

 

Лазерне гравірування по металу

Можливості лазерного гравірування:

  • Технологія лазерного гравірування дозволяє наносити складні зображення на практично будь-яку тверду поверхню. Проникаючи на регульовану глибину і видаляючи тонкий поверхневий шар матеріалу виробу, лазерний пучок здатний створювати зображення будь-якої складності: від найпростіших написів і геометричних візерунків, до вишуканих малюнків, барельєфів і медальйонів, що робить її незамінною для виготовлення і лазерного гравірування сувенірів.
  • Безпека впливу імпульсу лазерного випромінювання для самого виробу, відсутність необхідності жорсткого закріплення вироби є одними з основних переваг лазерного гравірування та маркування виробів.
  • Точність і бездоганність виконання гравіювання гарантується повною автоматизацією процесу і постійним комп’ютерним контролем нанесення зображення.

Лазерне гравірування по дереву

Завдяки високій швидкості нанесення, стійкості зображення лазерне гравіювання давно і міцно зайняло місце в промисловому виробництві. Професійне обладнання дозволяє здешевити серійні замовлення, що позитивно позначається на вартості виготовлення шильдів, в тому числі промислових шильдов з металу і пластика, автомобільних шильдов, бейджів, пластикових карт і інших подібних виробів.

Щадна технологія лазерного гравірування уможливлює нанесення зображення на продукцію, чутливу до нагрівання, наприклад пластикові деталі, поверхні електронних приладів і аксесуарів. Особливості впливу лазерного пучка дозволяють створювати якісний орнамент на сувенірної продукції складної або округлої форми, такий, як пластикові та металеві ручки.

Сфера застосування лазерного гравірування.

Сучасне обладнання забезпечує якісне нанесення лазерного гравірування практично на будь-які матеріали, серед яких:

  • різні сплави металів, включаючи дорогоцінні метали, пофарбовані і анодовані покриття;
  • дерево, шпоновані і ламіновані поверхні;
  • кришталь, скло;
  • пластик, органічне скло, акрил;
  • натуральний і штучний камінь;
  • картон, папір, натуральна шкіра і шкірзамінник.

Лазерне гравірування по шкірі

Кольорова лазерне гравіювання – новітня послуга в області лазерного гравірування. Кольори на поверхні металевих виробів утворюються при виникненні окисних плівок в результаті регулювання параметрів випромінювання лазера.

Ви отримуєте барвистий красивий малюнок. На відміну від фарби, лазерне гравіювання не зітре і не потьмяніє, вона не залишить байдужими ваших друзів і партнерів!

Увага: на кожному новому виробі і матеріалі кольору підбираються окремо.

Прайс-лист на лазерне гравіювання на різних виробах в середньому за квадратний сантиметр гравіювання, USD *

Виріб під гравіювання

До 10 шт.

До 100 шт.

до 300 шт.

ручки

0,63

0,53

0,44

брелоки

0,63

0,53

0,44

запальнички

0,75

0,64

0,53

годинники

1,00

0,85

0,70

флешки

1,00

0,85

0,70

візитниці

0,88

0,74

0,61

фляги

0,88

0,74

0,61

термоси

0,88

0,74

0,61

таблички

0,63

0,53

0,44

медалі

0,75

0,64

0,53

бейджи

0,63

0,53

0,44

гуртки / горнятка

0,88

0,74

0,61

ліхтарики

1,00

0,85

0,70

інструменти

0,75

0,64

0,53

* Ціни вказані для приблизної оцінки вартості виконання замовлення, кінцева вартість гравіювання залежить від макета нанесення.

При виконанні робіт з лазерного гравіювання необхідно один виріб понад тиражу на приладження.

Мінімальна сума заказу – від 20 USD.

Вас зацікавить