06 Лютого

Термокружки, термоси, фляги з логотипом

Термокружки с логотипом

Термокружки з логотипом можуть стати відмінним рішенням при виборі корпоративного подарунка. Безсумнівно, кожна компанія стикається з труднощами вибору подарунка співробітникам або клієнтам. Занадто простий немає бажання дарувати, дуже неоднозначний теж (раптом не догодиш з вибором). Звичайно ж, дуже хочеться подарувати щось неповторне і в той же час корисне.

Потрапивши в таку ситуацію, зверніть свою увагу на термокружку, подарунок, справді, вичерпний, “незаяложений”. Його зможе оцінити кожен чоловік – термокружка корисна і під час прогулянок, їзди в машині, на робочому місці в офісі, в пробках, і навіть вдома. У будь-якому з цих випадків знадобляться термокружки з логотипом – легка, невелика, довго зберігає тепло або холод і завжди піднімає настрій свого господаря!

Термокружки з логотипом метал / пластик кольорові 330 мл

Термокружки з логотипом пластикова з подвійною стінкою 400 мл

Термокружки з логотипом пластик / метал 330 мл

Якщо ви сумніваєтеся, що ж все-таки замовити в якості корпоративного сувеніра, подивіться на наступні поради:

  • Ваш подарунок не повинен приносити майбутньому господарю зайві турботи.
  • Практична користь від подарунка дуже значима.
  • Річ не повинна бути об’ємною, як і бути відвертою «дрібницями».
  • Подарункові речі обов’язково повинні створювати позитивні емоції.

А зараз спробуйте перевірити – термокружка, за всіма параметрами і пунктам відмінно вписується. Можна без усякого побоювання зробити такий подарунок!

Крім того, термокружки з логотипом – універсальний подарунок як для чоловіків, так і для жінок. Крім самої гуртки можна організувати подарункові набори з термокружкою, наприклад, на Новий рік. Непогано виглядатимуть такі набори в комплекті з упаковкою чаю або кави в подарунковій коробці.

Термокружка кольорова пластикова 400 мл

Термокружки з логотипом металеві 400 мл

Термокружка метал / пластик 420 мл

Що з себе представляють термокружки з логотипом

В общем-то, це майже звичайний термос, тільки меншого розміру і найбільш комфортабельним форми. Корпус для всіх термокружек має спеціальний шар, який довго зберігає будь-яку рідину теплою чи холодною незалежно від температури зовні. Час збереження заданої температури для вмісту в Термокружки залежить від матеріалів, з яких вона виготовлена і звичайно якості.

Термокружки з логотипом метал / пластик 400 млТермокружки з логотипом метал / пластик 420 мл

Термокружки з логотипом метал / пластик 450 мл

Термокружка пластик / метал 500 мл

В середньому для більшості тестованих термокружек воно коливається від 4 до 7 годин для гарячого продукту і до 10 годин для холодного.

На заході всі туристи намагаються обзавестися цією зручною для походів ємністю для продуктів, і це не дивлячись на те, що коштує вона недешево: від 12-35 $. Напевно, для того щоб надовго зберегти свіжим свій улюблений напій любителі подорожей з готовністю згодні викласти ці гроші.

Термокружка металева 400 мл

Термокружки з логотипом метал 500 мл

Термокружки кольорові метал / пластик 470 мл

Герметична кришка, щоб ручка не ковзала, була зручною і бажано мала гумові накладки, верхня оболонка повинна бути анти ударної (кращий варіант це метал). Зверніть увагу на її підставу, щоб обрана гуртка надійно утримувалася в автомобільному тримачі. Якщо ви подорожуєте пішки, вибирайте з надійним кріпленням до вашої сумці або рюкзаку. Обсяг гуртки повністю залежить від вашого апетиту.

У продажу можна знайти від 250 мл до 1 л. Літровий кухоль це вже більше схоже на термос. Форми бувають також дуже різноманітні від, класичної до фантастичною (під замовлення).

Термокружки з логотипом кольорові метал 450 мл

Термокружка метал / пластик 450 мл

Термокружка пластикова 450 мл

5 причин, за якими використання багаторазової термокружки вигідніше і правильне, ніж одноразових склянок для чаю та кави.

1. Пінополістирол: згідно EPA, наприклад в США, щороку викидається 25 мільярдів чашок з пінополістиролу, а час перебування на сміттєвому полігоні цього матеріалу – близько 500 років. Пінополістирол виготовлений з полістиролу, отриманого з нафти. Крім шкоди, завданої планеті, стирол також вважається канцерогенною речовиною, яка виділяється з полістиролу при нагріванні.

Термокружки з логотипом метал 300 мл

Термокружка металева 380 мл

Термокружки з логотипом металеві 400 мл

2. Папір: незважаючи на те, що папір може здатися кращим вибором для одноразового посуду, ніж пінополістирол, в її виробництві використовується тип пластика, який називається поліетилен, інакше вони б швидко повністю розмокали. Крім цього клей, який використовується для склеювання цих паперових склянок, частково розчиняється, коли гарячий напій потрапляє в стакан, вивільняючи токсини, таких як меламін. І на відміну від газетних і картонних коробок одноразові паперові стаканчики не підлягають вторинній переробці через комбінації матеріалів. Не кажучи вже про 20 мільйонів дерев, які щороку вирубують для кавових чашок.

Термокружки з логотипом метал / пластик 400 мл

Термокружка метал / пластик 450 мл

Термокружки з логотипом пластик / метал 450 мл

3. Пластмасова кришка: Кришки для одноразових стаканів для кави зроблені з полістиролу – відомого як джерело стиролу, одного з найнебезпечніших канцерогенів. Кращою альтернативою є використання кришки з силікону або пластику без BPA, яку можна використовувати повторно.

Термокружка металева 400 мл

Термокружки з логотипом метал / пластик 500 мл

Термокружка метал / резина кольорова 380 мл

4. Капхолдери: одноразові стакани для кави в будь-якому випадку мають слабку теплоізоляцією, відразу після того як гарячий напій потрапляє в такий стакан його фактично неможливо втримати в руці. Тому крім самої одноразового посуду часто використовуються картонні капхолдери, які самі по собі є джерелом додаткового забруднення і просто сміттям. Зрозуміло, немає необхідності в капхолдере при використанні термокружек з подвійною стінкою, тому що все тепло залишається всередині.

Термокружки з логотипом металеві 450 млТермокружки метал / пластик 350 млТермокружка метал / пластик 425 мл

5. Смак: Пити каву з термокружки, яка виготовлена з нержавіючої сталі або спеціального харчового пластика просто смачніше! Двостінні термокружки забезпечують ізоляцію (гарячу і холодну) для спокійного і комфортного споживання напоїв, які будуть зберігати потрібну температуру протягом години.

Термокружки з логотипом металеві 400 млТермокружка метал 420 млТермокружки з логотипом поліпропілен 500 млТермокружка заварінік боросиликатное скло і soft-touch 450 мл

Стимулювання до використання багаторазових термокружек в кав’ярнях, офісах, барах – це в першу чергу турбота про людей, їх здоров’я і комфорт.
Більшість людей п’ють чай або каву в одних і тих же місцях. Це може бути кав’ярня поруч з додому, на роботі (в офісних центрах) або в самому офісі. Власники таких закладів або керівництво компаній можуть просто відмовитися від використання одноразових стаканів, запропонувавши людям або зберігати їх персональні гуртки.

Термокружка металева 590 млТермокружки метал / пластик 450 млТермокружка метал / пластик / гума на 400 мл

Така форма турботи про клієнтів або співробітників ще й вигідна.
Якщо ви власник кав’ярні – запропонуйте раз придбати клієнту багаторазові термокружки з логотипом, яку ви будете зберігати і використовувати тільки для цього клієнта. Крім заробітку на самій продажу цієї термокружки, ви зробите собі додаткову рекламу брендованих цю термокружку своїм логотипом. Також ви міцно прив’яже цього клієнта до себе, тепер він буде пити каву або чай тільки у вас. І ви зможете добре заощадити на вартості одноразового посуду, капхолдеров і утилізації зайвого сміття. А головне, все це – надаючи клієнтам додатковий приємний сервіс і піклуючись про їхнє здоров’я!

Термокружки з логотипом металеві 500 млТермокружки з логотипом метал / пластик / каучук 450 млТермокружки з логотипом непроливайки пластик / гума 350 мл

Якщо ви керівник компанії, то одного разу замовивши для своїх співробітників термокружки печаткою логотипу вашої компанії в офіс ви також отримаєте багато користі. Ви виявите турботу про співробітників, а нанесений на таких Термокружки логотип вашої компанії додасть солідності вашому офісу. Крім того – відмінне рішення такі термокружки ще і персоніфікувати для співробітників. Перерви «на каву» або скоротяться або зовсім зникнуть у вашій компанії. Адже не буде вже потреби співробітникам часто бігати до кавомашині, тому що приготований раніше кави охолов, або його треба весь випити швидко, поки він гарячий і йти за новою порцією. Термокружка збереже напій гарячим і смачним протягом багатьох годин і співробітники зможуть спокійно пити його прямо на робочому місці в міру бажання, а не необхідності. Також скоротяться ваші витрати як на самі напої, так і на одноразовий посуд. Всі ці, здавалося б, дрібниці в результаті можуть дати відчутний результат в ефективності роботи вашої компанії.

 

Термокружки з логотипом пластик / метал 380 млТермостакан акрил без БФА на 400 мл

Термокружки з логотипом вакуумні нержавіюча сталь / мідна ізоляція 500 мл

Термокружки з логотипом – цей подарунок допоможе довгий час отримувати задоволення від улюбленого напою. І справа не в тому зима зараз або літо, де ви знаходитеся, в метро або машині. Між іншим, для водіїв можна знайти термокружку з підігрівом від прикурювача. Інноваційні дизайнерські знахідки дозволяють виконати цей простий і практичний предмет єдиним у своєму роді.

Термокружки з логотипом нержавіюча сталь 500 млТермокружки з логотипом вакуумні метал / мідна ізоляція 500 млТермокружки з логотипом вакуумні з заварник метал на 475 мл

Насправді дуже зручна річ, можна навіть сказати – необхідна в будь-який час року. Термокружка призначена для тривалого збереження в ній, температури рідини. Являє собою кружку з подвійними стінками, з щільно прилягає кришкою, яка створює вакуум в посуді.

Термокружку можна використовувати як влітку, так і взимку.

Термокружки з логотипом камуфляж метал 480 млНабір автомобіліста термокружка метал / пластик на 450 мл, ліхтарик, вимірювач тиску в шинах, блокнот, ручкаТермокружки з логотипом Аудіо з динаміком bluetooth 530 мл

Ця річ має безліч переваг. Вона здатна зберігати температуру дуже довго, звичайно, в залежності з якого вона зроблена матеріалу. По суті – той же термос, тільки в зменшувально варіанті, що робить термокружку дуже зручним предметом для використання. Ви можете носити її в руках, можете покласти її в сумку або поставити її поруч з собою, коли їдете в машині, не хвилюючись, що гуртка може перекинутися і розлити рідину.

Термос металевий 500 млТермос метал 500 млТермос нержавіюча сталь кольоровий 500 мл

Термокружки роблять з нержавіючої сталі, з пластмаси, зі скла і з кераміки. Давайте спробуємо розібратися з якого матеріалу термокружки варто купувати і в чому ж перевага кожної?

Гуртки з нержавіючої сталі:
Найбільш часто користуються попитом термокружки з нержавіючої сталі, у яких і лицьова, і внутрішня сторона зроблена з нержавіючого матеріалу. Ціна у цій термокружки вище, в порівнянні з іншими варіантами, але і якість, природно, краще. Вона тримає набагато довше температуру, вона досить міцна і з такою кухлем можна сміливо відправлятися в довгий шлях, не хвилюючись, що рідина в ній охолоне або стане теплою.

Термоси кольорові нержавіюча сталь 500 млТермос метал 500 млТермос з карабіном метал 550 млТермос метал / пластик 1 літр

Термокружки із пластику:
Досить зручна річ, варто менше, але й не настільки міцна, як гуртка зі сталі. Впустивши її, є велика ймовірність, що вона може тріснути і втратити вигляд, а то і зовсім прийти в непридатність. Важить менше так, як зроблена зовні – з пластика, усередині – зі сталі або зі скла. Добре підходить тим людям, які проводять час в спокійній обстановці. Її мело можна брати на прогулянку або в офіс.

Термос металевий 450 млМеталевий термос на 500 млТермос нержавіюча сталь 500 мл

Гуртки з кераміки:
Гуртки з кераміки досить важкі, бояться ударів. Виготовляються зовні – з кераміки, всередині – зі скла, пластику або металу. Можна користуватися нею як вдома, так і на роботі. У походи її краще не брати.

Гуртки зі скла:
Підходить для використання вдома, так як матеріал гуртки дуже крихкий. Зовні кухоль виготовлений зі скла, всередині – зі сталі.

Металевий термос 500 млТермос нержавіюча сталь на 750 млВакуумний термос з мідної ізоляцією на 500 мл

Де і як можна використовувати термокружку?
Якщо ви придбали собі таку зручну річ, можете сміливо нею користуватися де завгодно. Наприклад: Ви не встигаєте вранці попити ваш улюблений кави або чай, так як спізнюєтеся на роботу. Ви зможете заварити ваш улюблений напій в Термокружки і випити його по дорозі на роботу.

Металевий термос на 1 літрМеталевий термос 750 мл з двома кружкамиМеталевий термос з ручкою для перенесення на 1 літр і кухлемВакуумний термос з нержавіючої сталі 475 мл

Другий приклад: На вулиці дуже холодна погода. Ви збираєтеся зустрітися з людиною на вулиці, сходити, пройтися прогулятися, але купувати каву вам не хочеться, так як він на холоді у вас швидко охолоне. Заваріть в гуртку будинку напій і можете сміливо пити його на вулиці.

Третій приклад: можете носити в Термокружки гаряче перша страва, щоб на роботі можна було на обід поїсти гаряче.
Четвертий приклад: на вулиці жарко. Ви зможете налити в свою термокружку холодний напій, яким ви зможете втамувати свою спрагу в спекотний день.
Прикладів можна наводити багато. Можна брати її з собою на риболовлю, в поїзд, в тур походи, на прогулянку.

Набір: термос на 1 літр і дві чашки в сумціНабір: термос металевий на 500 мл і дві кружки

Набір: термос на 550 мл з двома кружками в термосумке

Для того, щоб термокружка тримала довго температуру, потрібно завжди звертати увагу не тільки на матеріал виготовлення гуртки, а й на кришку. Кришка повинна завжди щільно прилягати до гуртку, створюючи вакуум. Кришка не повинна пропускати рідину і повітря. Термокружка, як і звичайний термос повинна тримати відповідну температуру 6-8 годин. Гуртки продаються з різним об’ємом. В середньому обсяг становить – 0,25 – 0,45 л. Можуть зустрічатися з об’ємом 0,5 л і навіть 1 л. Термокружки, так само, бувають і з ручками.

Набір: термос на 530 мл і дві кружки "камуфляж"Подарунковий набір в коробці: термос на 500 мл і дві кружкиПодарунковий набір: термос на 1 літр з двома кружками в картонній коробціПохідний набір: термос на 1 літр і контейнери для їжі

Досить зручна, мініатюрна штучка, яку можна брати з собою куди завгодно. Можна її знайти в продажу в цікавому оформленні та модному дизайні. Все залежить від вашого бажання і смаку. Іноді, в деяких життєвих ситуаціях, така гуртка може бути для вас незамінною річчю.

Термоси і фляги незамінні, в поході, на рибалці і на полюванні, на відпочинку і у відрядженні. Незамінний термос і в ті дні, коли ви відправляєтеся за місто або на дачу. Завдяки термосу ми можемо взяти з собою в дорогу гарячий чай або кава, і він протягом усього дня залишиться гарячим і допоможе вам зігрітися в холодну погоду.

Фляги з нержавіючої сталі глянцеві на 240, 180 і 150 млФляги з неіржавіючої сталі матові на 240, 180 і 150 млФляга нержавіюча сталь 240/150 млПодарунковий набір: фляга металева 175 мл з чарками

Фляга на відміну від термоса розрахована на звичайні напої і воду. Завдяки флязі ви можете взяти з собою в подорож питну воду або будь-який інший прохолодний або алкогольний напій.

Озброївшись флягою, і відправившись в далеку подорож, ви можете не переживати з приводу відсутності на лоні природи магазинів, в яких можна купити напій або воду, і відсутність електрики або вогню, необхідного для кип’ятіння води. Окріп, чай, кава і питна вода завдяки флязі і термосу завжди будуть з вами, навіть у найвіддаленіших куточках природи, куди ще не ступала нога людини.

Пов'язка на фляга з карабіном на 500 мл алюмінійНабір стопок із нержавіючої сталі 4 штуки по 80 мл в чохліСкладаний стакан з нержавіючої сталі на 150 мл

Природно, що, вибираючи термос або флягу, в першу чергу необхідно звернути увагу на їх якість, і вже потім на ціну, оскільки від правильності зробленого вами вибору багато в чому буде залежати наша життєдіяльність в ході всього походу або подорожі. Як правило, хороший термос і хороша фляга коштують досить дорого, і купити їх може далеко не кожен.

Термобутилка з нержавіючої сталі на 500 млТермобутилка кольорова з нержавіючої сталі на 500 мл

Однак це загальноприйняте правило не працює в нашому інтернет магазині. У нас ви легко зможете купити недорогий і в той же час надійний термос, як і недорогу, але якісну і містку флягу.

Термос і фляга підійде як для особистого використання, так і в якості подарунка. Вони будуть прекрасним подарунком для тих, хто вважає за краще вітер мандрів занудним домашнім посиденьок, і хто не з чуток знає, як важливо мати з собою в похід флягу і термос.

Вас зацікавить