Эко-пакеты с логотипом

Еко-пакети в наш час стають все більш популярні. Використання еко-упаковки стає все більш частим і причина цього – зростаючий рівень відповідальності за стан навколишнього середовища. Кількість поліетиленових пакетів з кожним днем неухильно зростає, і найсумніше, що більшість людей навіть не замислюються про можливі наслідки. Уже в найближчому майбутньому обсяги сміття на планеті зростуть в рази, що загрожує справжньою екологічною катастрофою. Головна проблема в тому, що пластикові пакети практично не розкладаються. Для цього їм потрібні десятки років. Обсяги целофану щодня збільшуються, тому нескладно уявити, що може очікувати людство найближчим часом.

Втім, запобігти негативним наслідкам можна – вже зараз є відразу кілька варіантів, які допомагають використовувати звичну форму пакета і при цьому не завдавати шкоди навколишньому середовищу. Сприяє покращенню екологічної ситуації розуміння з боку значної частини споживачів, які останнім часом віддають перевагу екологічно чистої продукції. Однак для реального зміни положення потрібні помітні дії вже зараз. Кількість поліетиленових і целофанових пакетів стрімко збільшується, навіть незважаючи на протести активістів.

Основні параметри екологічності різних еко-пакетів в порівнянні з поліетиленовими пакетами

параметр екологічності

Поліетиленові пакети

Еко-пакети з биоразлагаемого пластика

Еко-пакети з крафт-паперу

Текстильні Еко-пакети з спанбонду

термін розкладання

100-120 років

1-1,5 року

3-8 місяців на відкритому повітрі, 7-10 років в грунті

1-1,5 років на відкритому повітрі, 3-5 років в грунті

Вознобновляемость

ресурсу

важко

важко

середньо

середньо

компостування

немає

Так

Так

Так

Повторне використання

рідко

рідко

середньо

часто

Утилізація

важко

легко

середньо

легко

Вироблений сміття вже найближчим часом потрапить на звалище, але ось остаточно розкластися зможе лише через десятки років. Ще гірше, якщо такі пакети викидаються просто посеред вулиці, що постійно спостерігають жителі великих міст. Це не просто виглядає неакуратно, але і завдає помітний шкоди екології. Піклуватися про неї вкрай важливо, адже це не тільки наше з Вами майбутнє, а й життя наступних поколінь, які в результаті будуть змушені жити в ще більшій кількості сміття і відходів.

Якщо не змінити цю тенденцію, то вже через кілька років можна відчути руйнівні наслідки на собі. Особливо сильно вони відіб’ються на людях, які живуть недалеко від звалищ і інших місць скупчення відходів. Вже зараз відчувається неприємний запах, а в найближчі десятки років негативні наслідки зростуть.
Однак, щоб досягти дійсно необхідного результату, потрібно починати в першу чергу з себе, відмовляючись від продукції, яка завдає шкоди екології. Це досить нескладно, особливо з огляду на той факт, що користувачам зараз пропонується відразу кілька варіантів, які в повній мірі задовольняють їхні вимоги, а на додачу до цього не завдаватимуть шкоди навколишньому середовищу.

Досить вибрати один з доступних матеріалів, щоб отримати якісний варіант, який не поступатиметься целофановому. Це вигідно відразу з кількох причин:

 1. Відсутність шкоди для навколишнього середовища. Матеріали, мова про які піде далі, швидко переробляються і повністю розпадаються, завдяки чому не завдають ніякої шкоди організму людини і екології.
 2. Доступна вартість. Зараз пакети з паперу та інших матеріалів стали набагато доступніше, тому дозволити їх собі зможе кожен.

Вибір екологічної продукції – це індивідуальна відповідальність кожного, оскільки тільки ми відповідаємо за те, що відбувається.

Еко-пакети з биоразлагаемого поліетилену

Одним з найбільш раціональних варіантів на даному етапі є використання еко-пакетів з биоразлагаемого поліетилену. Виходячи з його назви, такий матеріал не завдає шкоди навколишньому середовищу і утилізується в найкоротші терміни. Вироби можуть перетворитися в CO2, біомасу або навіть воду. Біорозкладані еко-пакети обійдуться вам зовсім недорого, при цьому такі вироби здатні прослужити тривалий термін.

Процес розкладання еко-пакетів з биоразлагаемого поліетилену під дією сонячних променів

Важливою перевагою еко-пакетів є їх практичність. Багато користувачів бояться, що вироби почнуть розкладатися вже в період використання, однак, це зовсім виключено, оскільки термін придатності товару становить від 6 до 18 місяців. Регулюється термін придатності таких еко-пакетів кількістю доданого до складу поліетилену спеціального реагенту. Тільки після завершення цього періоду сонячні промені можуть поступово впливати на процес окислення, в результаті чого еко-пакет почне поступово розкладатися. Імовірність того, що він виріб почне зникати прямо на очах, дорівнює нулю.

Біорозкладані поліетиленові еко-пакети типу майка

Біорозкладаний пластик є неймовірно міцним і дозволяє зберегти величезні запаси палива. Пластик же використовується в якості альтернативи папері і склу. Завдяки тому, що пакет зручно розтягується, він вміщує в себе багато речей і продуктів. Той же паперовий варіант в даному плані менш раціональний, більш того, його вага на порядок вище, ніж у биоразлагаемого аналога.

Речовини, які виробляються в процесі розкладання, не є шкідливими для навколишнього середовища, тому використання такого еко-пакета є на 100% раціональним. Біорозкладана технологія добре відома експертам вже не перший рік, тому раціональність її використання не викликає питань. Вона активно застосовувалася ще близько 20 років тому і тоді випробування також демонстрували неперевершені результати.

Еко-пакети типу банан з биоразлагаемого поліетилену

З огляду на регулярно посилюються вимоги екології, використання такого варіанту є дійсно раціональним і призводить лише до мінімальних витратах. Такі еко-пакети останнім часом стають все більш популярними, що зовсім не дивно, адже їх відрізняє практичність, компактність, а також доступна вартість.

За своїми функціями дані еко-пакети не поступаються поліетиленовим, але при цьому є набагато безпечнішими, а їх використання не несе шкоди навколишньому середовищу. Все більше людей обирає такий варіант, прагнучи поліпшити екологічну обстановку. Втім, це далеко не єдиний спосіб, яким можна скористатися в сучасних умовах.

Зараз такі вироби випускаються в декількох варіантах оформлення. Оригінальні еко-пакети з екологічно чистої сировини завжди можна купити в нашій компанії. Так, одними з найбільш популярних є вироби з крафта.

Еко-пакети з крафт-паперу

Представлений варіант останнім часом стає більш затребуваний. Еко-пакети з крафта однаково добре підходять для упаковки як промислових, так і продовольчих товарів. Серед очевидних переваг еко-пакетів з паперу крафт можна виділити:

 1. Виготовлення з натуральних матеріалів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу.
 2. Повна утилізація в мінімальні терміни. Решта матеріали розкладаються набагато довше.
 3. Високий ступінь міцності і стійкість до зовнішнього впливу. Еко-пакет не просто багато вміщує, але і не розривається від великих навантажень.
 4. Можливість брендування еко-пакета. На нього можна нанести малюнок або логотип, що дозволить вигідно виділитися на тлі оточуючих.
 5. Широкий вибір розмірів, серед яких обов’язково знайдеться той, що потрібен саме вам.
 6. Зносостійкість. Попадання води і жиру не стане загрозою для таких еко-пакетів, завдяки чому ви зможете застосовувати їх в подальшому і не відчувати жодних складнощів.
 7. Мінімальна вага.

Еко-пакети з паперу крафт

Еко-пакети з крафта вже зараз застосовуються в усіх куточках земної кулі. Коштують вони недорого, тому користуються заслуженою популярністю серед користувачів, які дбають про екологію. Дана тенденція спостерігається і в великих торгових мережах, магазинах та інших точках продажів. Вони все частіше використовують крафтового еко-пакети.

Відсутність сторонніх запахів також є перевагою матеріалу, який розкладається в найкоротші терміни. Поліетилен ж на цьому тлі виглядає менш привабливо. Він може поглинати сторонні запахи, а також швидко зношується. Такі пакети також виглядають більш вигідно на тлі звичних для нас виробів. Це ще одна причина, по якій їх слід вибрати.

Еко-пакети з паперу крафт з крученими паперовими ручками

Кожен стикався з крафтового еко-пакетами в фаст-фудах. Великі мережі вже давно оцінили переваги їх використання та уважно ставляться до екологічних проблем сучасності. Крафт пакети здатні витримати до 10 кг ваги, тому їх використання в повсякденному житті не стане проблемою. Зараз вимоги до них стрімко підвищуються. Однак крафт-пакети і так не завдають шкоди навколишньому середовищу і при цьому виглядають набагато привабливіше.

Еко-пакети з паперу крафт з клеєними паперовими ручками

Сам матеріал є стійким до зовнішнього впливу, тому його використання є дійсно практичним і раціональним варіантом, в чому зможе переконатися кожен з нас. Вага у такого пакета мінімальний, він зручно згортається і не займає багато місця. Навіть найбільш складні виклики не стануть для нього загрозою, тому Ваші продукти, а також продовольчі товари будуть перебувати в безпеці.

Еко-пакети з паперу крафт з ручками з тканинного матеріалу

В такому аналогу поліетилену вже зараз зацікавлені мільйони користувачів, тому очікується, що крафтового еко-пакети зможуть завоювати популярність і в нашій країні. Матеріал здатний прослужити довгі роки, а його розкладання відбувається швидко – ось у чому секрет успіху представлених виробів.

Текстильні еко-пакети з спанбонду

Останнім часом такі вироби все частіше можна побачити на вулицях вітчизняних міст. Головними факторами їх популярності став стильний зовнішній вигляд, а також відсутність шкоди для навколишнього середовища. У сучасному світі – це не тільки практичний, але і дійсно унікальний варіант. На текстильні еко-пакети можна нанести власний логотип або будь-якої пам’ятний символ, який збереже свою зовнішню привабливість навіть після декількох прань.

Також серед головних переваг таких виробів:

 • невелика вага;
 • стійкість до зовнішнього впливу;
 • екологічність;
 • доступна ціна.

Текстильні еко-пакети не завдають шкоди екології, що вкрай важливо в сучасних умовах. Також можна експериментувати з тканиною, наприклад, регулювати її щільність, що відіб’ється і на параметрах пакета. Екологічно безпечний матеріал повністю підходить як для промислових товарів, так і для продуктів. Такі еко-пакети користуються однаковою популярністю серед чоловіків і жінок.

Текстильні еко-пакети з тканинного матеріалу спанбонд типу банан

Розпадається даний еко-пакет на нешкідливі складові, тому він відмінно підходить для користувачів, які уважно стежать за станом навколишнього середовища. Неткана основа володіє підвищеним ступенем міцності, тому навіть серйозний вантаж не стане для неї викликом. У нього користувачі можуть сміливо покласти побутові речі або продукти. Екологічні пакети – це практичний варіант, який здатний прослужити в будь-якій ситуації. Вони ідеально підходять під будь-який стиль і підкреслюють тільки вигідні сторони користувача.

Безпечний матеріал стійкий до пошкоджень, і навіть роки потому не втратить своєї естетичної привабливості. Зовнішні характеристики також на високому рівні, а цінова політика робить такі еко-пакети ще більш привабливими. Досить лише раз використовувати такий пакет, щоб оцінити його переваги, а також назавжди відмовитися від поліетиленових матеріалів.

Еко-пакети з тканинного матеріалу спандонд з термопошівом

Екологічно чисті еко-пакети випускаються в різному оформленні. Вигідніше вони виглядають з візерунками. Саме тому такі пакети часто продаються в популярних туристичних місцях із зображенням пам’яток.

Еко-пакет з спанбонду – це практичний і недорогий варіант, який зараз широко представлений в асортименті, тому його все частіше можна побачити на вулицях. Його вибір – це не просто можливість виділитися на тлі оточуючих, але і підтримка екологічного середовища. Завдяки такому підходу вдається помітно поліпшити ситуацію з забрудненням повітря.

У країнах Західної Європи це помітно вже зараз, оскільки там такі еко-пакети вже не перший рік активно використовуються в повсякденному житті. Серед широкого асортименту легко знайти варіант, який підходить саме Вам. Персоналізувати його абсолютно нескладно – зробити це вже зараз можна за доступною ціною.

Друк на еко-пакетах (флексодрук)

Технологія флексодруку останнім часом стає все більш затребуваною серед користувачів. Її відмінна риса – це висока точність передачі картинки. Для здійснення флексодруку потрібно використовувати низковязкие фарби і еластичні флексоформи. Сам процес виробництва є досить швидким і не вимагає додаткового обладнання.

Флексодрук зараз можна побачити на багатьох поверхнях, в тому числі пакетах. Так, ті ж моделі з зображенням відомих туристичних місць активно виробляються саме завдяки їй. При флексодруку форма розташовується вище поверхні, на яку вона наноситься. Як кліше найчастіше використовують еластичну пластину, яка створена з гуми.

Картинка наноситься на поверхню за допомогою здійснення хімічної гравіювання. Після цього, рельєфна поверхня прикріплюється до друкованого валу. Кліше покривають фарбою, і остаточний варіант стає готовий.

Друк на еко-пакетах методом флексодруку

Якщо буде потрібно виконати не однотонну флексопечать, а відразу декілька відтінків, то найбільш раціональним способом буде використання багатофункціональних апаратів. Передача фарб за допомогою їх виконується чітко, кольори не змішуються між собою. Для створення фірмових пакетів, які зараз використовуються багатьма світовими брендами, застосовується спеціалізований поліетиленовий рукав. Правильне нанесення контурів зображення дозволяє отримати остаточно точний варіант на виході.

Такий варіант друку зараз використовується у всіх куточках світу. Дуже важливо, що флексопечать стійка до зовнішніх чинників і опадам. Тому Ви можете носити сумку і в погану погоду – на її зовнішню привабливість це ніяк не вплине.

Друк на пакетах виконується в максимально стислі терміни, а щоб стерти картинку, потрібно докласти зусилля. Як зображення може бути реклама або фото пам’ятки. Щоб індивідуалізувати свою сумку, можна розмістити будь-якої особистий знак, зараз це зовсім нескладно.
Професіонали прислухаються до побажань користувачів і намагаються створити проекти, які б повною мірою відповідали їх очікуванням. Технологія флексодруку за останнім часом вийшла на якісно новий рівень. Стосується це як досвіду роботи співробітників, так і технологічних вимог, які до неї висуваються.

Використовуючи такий варіант, користувачі не тільки виділяються на тлі однотипних варіантів, а й дбають про навколишню природу. Хоча нанести зображення можна і на поліетилен, однак, саме на екологічних пакетах воно виглядає більш нестандартно і креативно. До того ж все більше користувачів віддають перевагу поекспериментувати, замовляючи індивідуальні пакети, які не схожі на те, що можна побачити на вулиці. Щоб бути в тренді і завжди слідувати актуальним тенденціям, досить придбати себе таку сумку.

Друк на еко-пакетах (шовкотрафарет)

Технологія шовкотрафарету – це ще один популярний варіант оформлення сумок, який дозволяє підкреслити їх унікальність і продемонструє Ваш індивідуальний підхід до даного питання. Нанесення зображення на пакети з спанбонду стає все більш простим і популярним. Завдяки шовкографії вдасться створити картинку на поліефірної, нейлонової, металевій сітці мінімальної товщини.

Дана технологія відома вже давно і їй користуються по всьому світу. Шовкографія – це трафаретний друк з високим ступенем точності. При проведенні даної процедури використовуються найрізноманітніші фарби: водна, сольентная, на основі розчинників, пластизоли.

Також часто стикаються з іншими варіантами. Наприклад, додатковою перевагою буде температурна фіксація, яка дозволить виробу залишатися зовні привабливим незалежно від погодних змін. Фарби з ультрафіолетовим затвердінням також користуються великою популярністю, адже отриманий результат є практичним і не втрачає насиченості кольору навіть після прання.

Шовкотрафаретний друк на еко-пакетах

Шовкографія використовується на самих різних варіантах поверхні. Її активно застосовують як на плоских виробах і речах, так при роботі з циліндричними поверхнями. Завдяки такому підходу даний вид друку активно використовується і в інших видах робіт. Наприклад, при створенні унікального вигляду автомобілів.

Останнім часом шовкографія – це один з найбільш простих і популярних методів, за допомогою якого з’являються пакети з логотипом. Їх використовують навіть прості люди, які бажають продемонструвати свою індивідуальність. На таких сумках також завжди можна побачити популярні логотипи торгових мереж.

Не менш активно використовується нанесення рекламних оголошень за допомогою трафаретного друку. Це не забирає багато часу і дозволяє отримати результат, який буде залишатися зовні привабливим навіть роки потому.

Таким чином, сьогодні є варіанти вирішення проблеми з використанням поліетиленових пакетів, які забруднюють нашу планету. У деяких країнах дані вироби заборонені, проте, у вітчизняних реаліях говорити про це поки рано. Втім, позитивні тенденції вже є. Люди розуміють, що навколишньому середовищу завдається серйозної шкоди, тому вважають за краще інші варіанти, які також здатні витримати великі навантаження. При цьому альтернативні вироби не так шкідливі для екології і швидко розкладаються, що особливо важливо в сучасних умовах.

Серед безлічі варіантів оформлення легко знайти той, який сподобається Вам. Також можна нанести власний логотип на вже наявну поверхню. Це дозволить персоналізувати продукцію і привернути увагу оточуючих.

Сучасні пакети – це поєднання стилю і екологічності, тому їх використання – це крок в майбутнє, де рівень відповідальності перед природою і навколишнім світом досить високий.

Вас зацікавить