07 Лютого

Друк логотипу на парасольках

Печать на зонтах

Основне поле для рекламного нанесення у парасольок це, звичайно, купол парасольки. Друк на парасольках – технологічно друк по текстилю, хоча тканину, яка використовується для виготовлення парасольок і має низку специфічних якостей, таких як максимальне водоотталківаніе і синтетична основа.

Парасолі служать людству вірою і правдою ось уже більше двох тисяч років. Вони ідентифікували армії в Стародавньому Китаї, вони були і символом моди в 18-м столітті в Парижі. Вони всюди і завжди там, де потрібні людині. Рік за роком ця проста річ – парасольку, продовжує служити нам і коли йде дощ і коли навпаки – сяє жарке сонце. Завдяки багатим традиціям використання і не менш райдужним перспективам (адже як і будь-який інший простий і геніальної речі парасолькам не просто знайти заміну) парасолі залишаються важливим сегментом в галузі реклами.

Наш вибір парасольок може дуже легко ініціювати позитивний ефект від промоушена. Всі знають, що парасолі були створені, щоб захистити людину від негоди, але ми готові відкрити вам один невеликий секрет – парасолі в рекламі, парасолі з нанесенням це багатюще поле для тонких рекламних метафор.

Якщо ви шукайте сувеніри для вашої цільової групи, причому сувеніри «зі змістом», з ідеєю, яку ви хочете донести до людей – зробіть відповідне нанесення на парасольках і подаруйте їх людям. Наприклад, парасольку з печаткою «Реабілітаційний Центр« Ваше здоров’я »- ми оберігаємо вас», або – «Банк« Чесний Капітал »- надійний захист в непрості дні». Одержувачі подібних подарунків будуть відчувати себе оціненими, якщо будуть знати і бачити, що ви витратили трохи свого часу і підійшли до питання подарунка для них нестандартно, з душею. Ви завжди можете бути впевнені в позитивному ефекті від вашого сувеніра, вашого подарунка, якщо це не просто «коробка з чимось», а люди бачать, що вам є що їм сказати і ви це їм говорите.

Коли і за яких обставин ви самі собі в останній раз купували парасольку? У дослідженні журналу PromoMarketing, а саме – в статті “For a Rainy Day”, є цікава думка Президента одного з найбільших постачальників парасольок (Stromberg Brand) – Хелен Штромберг. Вона, зокрема, говорить «… зонт дуже практичний подарунок … люди часто не планують і не замислюються над тим, щоб піти і купити самому собі парасольку, але коли отримують його в подарунок – дуже це цінують … це означає, що промо парасолі Stromberg, як і будь-які інші брендовані парасолі, гарантують одержувачу задоволення від отримання такого подарунка … »

Що ж стосується безпосередньо друку на парасольках, то наша компанія пропонує кілька можливих технологій нанесення.

Основне поле для рекламного і іміджевого нанесення у парасольок це, звичайно, купол парасольки.

Шовкотрафаретний друк.

Один з найпоширеніших способів брендування текстильних виробів, в тому числі і парасольок. Ця технологія відрізняється своєю універсальністю – за допомогою шовкотрафарету можна надрукувати як одноколірний логотип, так і багатоколірні роботи, причому можливе використання нестандартних фарб, таких як «золото», «срібло», «бронза» і до того ж немає проблем з тим, якого кольору матеріал (основа) для друку – будь то білий купол парасольки або будь-якого іншого кольору – хоч чорний або сріблястий. Єдиний умовний недолік цієї технології – це тіражезавісімость при формуванні цін на нанесення, хоча це недолік швидше при невеликих тиражах, а при великих – це перевага.

Також існують спеціальні фарби для друку на парасольках шелкотрафаретом, які проявляються лише на вологій поверхні, тобто ваше завдання ставати видимим тоді, коли зонт активно використовується за своїм прямим призначенням.

Друк на парасольках методом шовкотрафарету, USD за одиницю продукції.

Кольоровість / тираж

До 100 шт

До 300 шт

До 1000 шт

До 5000 шт

понад 5000

1 + 0

0,58

0,49

0,21

0,17

телефонуйте

2 + 0

0,83

0,63

0,31

0,24

телефонуйте

3 + 0

1,05

0,75

0,48

0,36

телефонуйте

4 + 0

1,13

0,88

0,56

0,54

телефонуйте

– мінімальна сума замовлення при друку шелкторафаретом на парасольках – 40,00 USD.

– під «кольоровістю» слід розуміти один краско – прогін в рамках одного сегмента парасольки, тобто наприклад, якщо необхідна друк однакового зображення на трьох сегментах купола на 100 парасольках, то слід дивитися ціну 1 + 0 при тиражі 300 штук; якщо необхідна друк одним кольором, але на різних сегментах парасольки різних зображень, то це буде три тиражу 1 + 0 по 100 шт.

– при друку по темних тканин і при необхідності точного дотримання кольору друку за шкалою Pantoneіногда є необхідність для досягнення оптимальної передачі кольору спочатку надрукувати білу підкладку, а вже поверх друкувати логотип соотв. квітами, що може здорожити вартість нанесення на один краско – прогін.

Термотрансферний перенесення плівок (флекс, флок, гліттер).

Термоперенос плівок на текстильні вироби, і зокрема парасолі – один з найоптимальніших способів брендування при невеликих тиражах, або при персоніфікованому нанесенні, або за умови, що нанесення повинно бути виконано з використанням зовсім вже оригінальних візуальних ефектів.

Адже крім стандартної плівки для термопереносу типу «флекс», є також можливість використання таких плівок як «глиттер» (плівка з ефектом блискіток), «флок» (оксамитове нанесення), «металік» – нанесення металізованих плівок, візуально володіє повним ефектом фольгирования і т.д. Як і при шовкотрафаретного друку при нанесенні зображення або логотипу на парасолі за допомогою термопереносу плівок колір матеріалу купола не має значення.

Друк на парасольках методом термоаппликації з урахуванням плоттерной порізки і вибірки, за 1 кв. дм. (10х10 см.) Плівка “флекс”, USD за одиницю.

Тип плівки / тираж

До 20 шт

До 50 шт

До 100 шт

Понад 100 шт

Флекс

0,93

0,86

0,73

0,66

флок

1,48

1,38

1,16

1,06

металік

1,29

1,19

1,13

1,03

гліттер

1,20

1,13

0,94

0,86

– мінімальна сума замовлення при друку на парасольках методом термо аплікації плівками – 20 USD.

– при друку логотипу, що складається з декількох квітів розраховується і підсумовується витрата плівки кожного кольору, наприклад якщо логотип складається з трьох кольорів, при тиражі 50 штук, при цьому білий колір займає 0,7 дм.кв., червоний – 0,3 дм. кв., чорний 0,4 дм.кв., відповідно вартість нанесення даного логотипу 0,7 + 0,3 + 0,4 = 1,4 дм.кв, Х 0,86 = 1,20 USD.

– якщо загальна площа при витраті плівки всіх кольорів для нанесення одного логотипу менше 0,5 дм.кв., вартість нанесення розраховується виходячи з ціни на 0,5 дм.кв.

– нанесення логотипу на увазі друк в межах одного сегмента купола парасольки, тобто якщо вам необхідно надрукувати на парасольках логотип з загальною витратою плівки 1,4 дм.кв. / На один логотип на трьох сегментах купола при тиражі 50 парасольок, вартість тиражу буде 1,4 дм.кв. х 150 х 0,66 = 138,60 USD, або 2,77 USD за один парасольку.

Друк сублімації.

Порівняно «молодий» цифровий спосіб друку на парасольках, що має з одного боку ключове обмеження – його можна здійснити тільки на білій основі купола, але з іншого боку володіє рядом унікальних переваг: можливість нанесення повнокольорового зображення фото – якості, абсолютно не критичний по ціні відносно тиражности нанесення і з багатими можливостями щодо індивідуального нанесення або персоніфікації.

Вельми вдало даний тип друку використовується на парасольках з комбінованими куполами, при яких частина сегментів мають певних колір, а частина – білі. Те, що можна нанести за допомогою даної технології обмежується двома речами. Перше – це неможливість відтворити ефект спеціальних фарб типу «золото», «срібло», «бронза» і т.д. І друге – це ваша фантазія. Також саме за допомогою цієї технології можливо зробити незбиране брендування всього купола парасольки, створивши єдиний, загальний малюнок на всю поверхню.

Друк на парасольках методом сублімації (USD за одиницю).

Розмір нанесення / тираж

До 20 шт

До 50 шт

До 100 шт

Понад 100 шт

До 20 х 30 см

0,74

0,72

0,69

0,66

До 30 х 40 см

1,24

1,21

1,16

1,10

Повністю запечатаний купол

Можливо при тиражі від 300 штук, ціни потрібно уточнювати

– мінімальна сума замовлення при друку на парасольках методом сублімації – 20 USD;

– нанесення логотипу на увазі друк в межах одного сегмента купола парасольки.

Також, крім друку на куполі парасольки, є ще ряд цікавих можливостей і пропозицій з брендування парасольок:

– виготовлення індивідуальної подарункової упаковки для парасольок;

– брендування ручки парасольки (в залежності від матеріалу, з якого виготовлена ручка це може бути тамподрук, лазерне гравіювання, тиснення, металева або смоляна шильда);

– хочете щось більш оригінальне – телефонуйте, будемо думати разом!

Вас зацікавить