Про компанію

Якість пропонованої продукції. Наявність прямих контактів з постачальниками і виробниками різної рекламно-сувенірної продукції як в Україні, так і за кордоном (Португалія, Польща, Німеччина, Італія, Чехія, Китай) дозволяє представляти в нашому пакеті пропозицій тільки високоякісну продукцію, при цьому орієнтуючись навіть на невеликі бюджети.

Якість роботи з продукцією. Високі вимоги до організації виробничого процесу, наявність багаторівневої системи контролю якості на різних етапах проведення робіт, а також широкий парк обладнання і високий рівень персоналу дозволяє гарантувати високу якість робіт і дотримання і гарантування всіх обговорених умов.

Умови оплати. Базові умови оплати: передоплата 80%, доплата 20% після відвантаження продукції і підписання відповідних пакетів документів (накладні, акти виконаних робіт тощо). Також є пакет цінових і договірних пропозицій, орієнтованих на довгострокову співпрацю, комплексне обслуговування, агентські умови. Більш докладно умови обумовлюються в прив’язці до такого параметру, як обсяг співпраці (можливо – передбачуваний) протягом певного терміну. В даному випадку присутній ряд додаткових сервісів: спеціальні умови по пріоритету обслуговування, послуг по дизайну і макетування, умови по упаковці, доставці, маркування і т.п.

Скільки років на ринку. Починаючи з 2003 року ми почали працювати в галузі поставок і брендування рекламно-сувенірної продукції в якості підрозділу крупного оператора канцелярських товарів для офісів. Починаючи з 2006 року ми працюємо вже як окрема юридична особа, використовуючи неймінг “Сувенірка для Вас!”.

Вартість продукції на ринку. Відносна вартість по відношенню до рівноцінної продукції при рівноцінних умовах поставки можна оцінити як «середню» при разових замовленнях і як «нижче середньої» при довгострокових або комплексних контрактах. Ми не вважаємо за можливе боротися за сегмент «Низьких» цін, оскільки не зможемо за таких умов гарантувати якісне і своєчасне виконання замовлення.

Гарантійний супровід. Гарантійні умови та супровід обмовляється відповідно до кожного виду рекламно-сувенірної продукції і залежить від гарантійних умов виробника продукції, гарантійних умов виробника сировини і матеріалів, використаних в процесі виробництва і в повній мірі відповідає загальноприйнятим галузевим стандартам і фіксуються в договорі. У разі, якщо замовнику необхідні спеціальні гарантії щодо термінів і умов експлуатації продукції – ми робимо підбір відповідних його запитам як продукції, так і матеріалів і технологій брендування.

Терміни виконання замовлень. Термін виконання замовлення залежить від багатьох факторів. Тому чітко можна сказати тільки наступне: наявність прямих контактів з постачальниками продукції, наявність власної виробничої бази, наявність чіткої системи планування в частині як поставки продукції, так і в частині виробничих процесів в сукупності дозволяє гарантувати замовникам оптимальні терміни виконання замовлень.