Aсортимент

Наша компанія працює з багатьма операторами, постачальниками і виробниками рекламно-сувенірної продукції з усього світу.

Загальна кількість позицій, які можуть бути нами запропоновані – десятки тисяч. Однак умови поставок цієї продукції, в першу чергу за термінами, різний.

У розділі Рекламно-сувенірна продукція ви можете ознайомитися з добірками найбільш популярних видів сувенірів, велика частина яких або присутній на складах в Україні, або може бути поставлена в обмежені терміни. Проте, в будь-якому випадку, наявність того чи іншого виду продукції, яка вас зацікавила, необхідно уточнювати у менеджерів.

У розділі Каталоги ви можете ознайомитися з повним переліком продукції, яку ми можемо запропонувати. Це каталоги найбільших європейських постачальників і операторів рекламно-сувенірної продукції. Основні склади з цією продукцією знаходяться в Європі – Польщі, Німеччини, Португалії. Деякі види продукції, особливо якщо мова йде про дуже значних обсягах, можуть перебувати на складах в Китаї.

Зрозуміло, все це впливає на терміни поставки. З урахуванням логістики та митних процедур середній термін поставки становить для продукції з Європи до 14 днів, для продукції з Китаю – близько 1,5 місяців.

Більш точно терміни по конкретної продукції вам зможуть уточнити менеджери.

У розділі Продукція для сублімації представлені товари для цифрової сублімації. Оскільки ця технологія брендування оптимізована для оперативного виробництва продукції, ми докладаємо всіх зусиль, щоб товари з цієї категорії були постійно на складі в достатній кількості. Проте, не виключено, коли деяких позицій може не бути в даний момент на складі в достатній кількості.